Росія звинуватила Україну в заохоченні Грузії до інтервенції у Південну Осетію

 

Росія звинуватила Україну в заохоченні Грузії до інтервенції у Південну Осетію

МЗС РФ обвинуватив Україну в тому, що вона заохочувала Грузію до інтервенції й етнічних чисток у Південній Осетії.МЗС РФ обвинуватив Україну в тому, що вона заохочувала Грузію до інтервенції й етнічних чисток у Південній Осетії.

МЗС РФ обвинуватив Україну в тому, що вона заохочувала Грузію до інтервенції й етнічних чисток у Південній Осетії.

"Українська держава, яка весь останній час азартно озброювала до зубів грузинську армію, тим самим прямо заохочуючи керівництво Грузії до інтервенції й етнічних чисток у Південній Осетії, не має жодного морального права повчати інших і, тим більше, претендувати на свою роль у врегулюванні", - йдеться у коментарі департаменту інформації й преси МЗС у зв'язку з позицією України відносно ситуації у Південній Осетії, передає РІА "Новости".

"У Росії украй здивовані заявою МЗС України від 8 серпня щодо трагедії у Південній Осетії", - наголошується в документі МЗС РФ. "Не висловивши ні слова жалю у зв'язку із загибеллю величезної кількості мирних жителів і російських миротворців, які на підставі мандата СНД виконують свій борг щодо врегулювання конфлікту, українська сторона почала висловлювати необґрунтовані претензії до Російської Федерації", - йдеться у коментарі.

Грузинські війська в ніч проти 8 серпня ввійшли на територію невизнаної республіки Південна Осетія й обстріляли її столицю - Цхинвалі. Значну частину міста зруйновано, сильно постраждали багато осетинських сіл. Влада Південної Осетії повідомляє про масові жертви серед мирного населення. За даними Міноборони РФ, загинули 12 російських військовослужбовців і 150 поранені.

Як повідомляє Reuters, міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров сьогодні заявив, що кількість жертв конфлікту в Південній Осетії зросла до 1,5 тисячі людей.
09.08.2008


Создан 10 авг 2008  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником